تبلیغات
دانشجویان معماری دانشگاه آزاد واحد ایلخچی - مسابقه طراحی معماری سردر ورودی دانشگاه علوم انتظامی امین
منوی اصلی
نویسندگان
دوستان
آرشیو وبلاگ
منوی اضافه
  • در حال ساخت
مطالب جدید سایت
گالری

مسابقه طراحی معماری سردر ورودی دانشگاه علوم انتظامی امین

معاونت مهندسی نیروی انتظامی از اساتید و دانشجویان علاقه مندان هنر و معماری دعوت کرد تا در مسابقه ی طراحی معماری سر در ورودی دانشگاه علوم انتظامی  امین شرکت کنند.
طرح های مذکور باید اقتدار نیروی انتظامی را نشان دهند و بیان گر معماری اسلامی – ایرانی بوده و قدرت تبدیل شدن به نماد را داشته باشند.

 

گروه ناجا- معاونت مهندسی نیروی انتظامی از اساتید، دانشجویان و علاقه مندان هنر و معماری، دعوت کرد تا در مسابقه طراحی معماری سر در ورودی دانشگاه علوم انتظامی امین، شرکت کنند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، معاونت مهندسی ناجا با هدف طراحی سردر ورودی دانشگاه علوم انتظامی امین و دیوارهای محوطه آن، اقدام به برگزاری مسابقه ای با همین عنوان کرده و از علاقه مندان، اساتید و دانشجویان هنر و معماری برای شرکت در این مسابقه دعوت بعمل آورده است.

 طرح های ارسالی، باید این دانشگاه را مکانی برای تربیت افسران وارسته نظام جمهوری اسلامی ایران و سایر کشورهای اسلامی، نشان دهد، از لحاظ اقتصادی و اجرایی معقول باشد، محدودیت های ارتفاعی 6 تا 8 متر برای سردر و 3.5 متر برای دیوارهای کناری مدنظر قرار بگیرد، موازین زیبایی شناسی ساختار محیطی، نماهای پس زمینه و خط آسمان مورد توجه باشد.

طرح های مذکور باید اقتدار نیروی انتظامی را نشان دهند و بیانگر معماری اسلامی- ایرانی بوده و قدرت تبدیل شدن به نماد را داشته باشند.

 شرکت کنندگان باید طرح های خود را با دو شیت A1 بصورت پلان با مقیاس 1:50، نما به مقیاس 1:50، مقاطع در صورت نیاز و تصاویر سه بعدی و یک برگ A4 شامل شرح کانسپت (طرح مایه) و همچنین ایده های کلی طرح است، به دبیرخانه ارسال نمایند.

متقاضیان شرکت در مسابقه طراحی سردر ورودی دانشگاه علوم انتظامی امین، باید توجه داشته باشند، کدی چهار رقمی از طرف شرکت کننده باید در تمام مدارک (بخش چپ، پایین) ذکر شود.

شرکت کنندگان مجاز به ذکر نام خود در هیچ یک از مدارک نیستند و شناسایی آثار از طریق کد شناسایی چهار رقمی منتخب شرکت کننده به علاوه کد سه رقمی هیئت اجرایی انجام می شود و همچنین کلیه حقوق متبادر بر نشر و نمایش آثار برای برگزار کننده محفوظ است.

 علاقه مندان حداکثر تا 25 اردیبهشت ماه سال آینده، مهلت دارند طرح های خود را با پست پیشتاز به آدرس تهران، بزرگراه بسیج، سه راه تختی، بلوار هجرت، ضلع جنوبی ورزشگاه تختی، معاونت مهندسی ناجا، اداره طراحی و محاسبات و به کد پستی 1758813411 ارسال کنند.

 همچنین شرکت کنندگان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.police.ir مراجعه کرده و یا با شماره های 35842216، 35842097 و 35842014 تماس بگیرند.

گفتنی است، شرکت کنندگان براساس طرح پیوست شده، باید به طراحی بپردازند.

IMAGE11393768508149

 

IMAGE11393768416617

 

اطلاعات بیشتر در سایت : www.police.ir


پیوندهای روزانه
نظر سنجی
ابر برچسب ها
پشتیبانی
آمار و اطلاعات
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب ارسال شده: عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :